
Elektroniczny układ rozruchowy, MCI 50CM-3 I-O
037N0401
Napięcie cewki [V], DC: 24 - 480, Napięcie zasilania [V] AC: 400, Kontrolowanych faz: 3
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
037N0401
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKUKCA |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Styczniki i rozruszniki silnikowe |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontrolowanych faz | 3 |
| Maks. obciążenie [A] | 35 A |
| Maksymalne obciążenie (obejście) [A] | 50 A |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Material Description | MCI 50CM-3 I-O Motor contr. |
| Napięcie cewki [V], DC [Maks.] | 480 V |
| Napięcie cewki [V], DC [Min.] | 24 V |
| Napięcie cewki dla 50/60 Hz [Maks.] | 480 V |
| Napięcie cewki dla 50/60 Hz [Min.] | 24 V |
| Napięcie zasilania [V] AC | 400 V |
| Nazwa produktu | Elektroniczny układ rozruchowy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 10 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stała nastawa | Tak |
| Typ produktu | MCI 50CM-3 I-O |
| Zastosowanie produktu | Sprężarka |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.764 Kilogram |
| Masa netto | 2.626 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 11.246 Liter |
| EAN/UPC | 5702423225774 |