
Elektroniczny układ rozruchowy, MCI 12CH
037N0095
Napięcie cewki dla 50/60 Hz: 208 - 240, Kontrolowanych faz: 3, Maks. obciążenie [A]: 12
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
037N0095
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKUKCA |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Styczniki i rozruszniki silnikowe |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontrolowanych faz | 3 |
| Maks. obciążenie [A] | 12 A |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Material Description | MCI 12CH Soft starter 12A |
| Napięcie cewki dla 50/60 Hz [Maks.] | 240 V |
| Napięcie cewki dla 50/60 Hz [Min.] | 208 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 415 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 380 V |
| Nazwa produktu | Elektroniczny układ rozruchowy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stała nastawa | Tak |
| Typ produktu | MCI 12CH |
| Zastosowanie produktu | Komercyjna sprężarka |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.39 Kilogram |
| Masa netto | 0.371 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.978 Liter |
| EAN/UPC | 5702423202898 |