
AFPA, PN 25, 0.1 bar - 0.6 bar, 250 cm², Żółty
003G1022
AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 sp. żółta
003G1022
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie nominalne | PN 25 |
| Ciśnienie nominalne [bar] | 25 bar |
| Ciśnienie robocze [bar] [Max.] | 25 bar |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | Regulator upustowy różnicy ciśnień |
| Grupa produktów | Siłowniki - ciśnienia, przepływu |
| Kolor | Żółty |
| Material Description | AFPA 0,1-0,6 bar PN25, człon regul. |
| Nastawa różnicy ciśnień [bar] [Max.] | 0.60 bar |
| Nastawa różnicy ciśnień [bar] [Min.] | 0.10 bar |
| Ograniczenie przepływu | Nie |
| Opis | AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 sp. żółta |
| pH czynnika [Max.] | 10 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| pH czynnika [Min.] | 7 |
| Powierzchnia siłownika [cm2] | 250 cm² |
| Product line | 08 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regulacja przepływu | Nie |
| Regulator ciśnienia | Regulator upustowy ciśnienia |
| SCIP dossier no. | 1fc27f33-7222-414d-8ff1-81abdd587564 |
| SCIP dossier product name | AFP/A/B |
| Skok [mm] | 7.00 mm |
| Średnica [mm] [Max.] | 250 mm |
| Średnica [mm] [Min.] | 15 mm |
| Temperatura czynnika [°C] [Max.] | 150 °C |
| Typ nastawy | Adjustable |
| Typ produktu | AFPA |
| Wersja montażowa | By-pass |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 13.547 Kilogram |
| Masa netto | 12.463 Kilogram |
| Objętość | 47.04 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808368 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |