
Lanseventiler, RTR 15/6TB, Veggkobling
013G7000
RTR 15/6TB special lance valve for radiator side connection
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G7000
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RTR 15/6TB special lance valve for radiator side connection |
| Bruksområde | 2-rørssystem |
| CE mark | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykkområde [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Flowtemperatur [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Konstruksjon | Veggkobling |
| Kvs-verdier [m³/h] | 1.00 m³/h |
| Material Description | RTR 15/6TB |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Produktgruppe | Lanseventiler |
| Produkttype | RTR 15/6TB |
| SCIP dossier nr. | b15d8075-3f95-4c74-aba4-ad371189fd70 |
| SCIP dossier produktnavn | RTR 15/6T & 15/6TB Radiator valve |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Testtrykk [bar] | 16 bar |
| Tilkoblingsstørrelse inn | Rp 1/2 |
| Tilkoblingsstørrelse ut | R 1/2 |
| UL mark | Out of scope |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.57 Kilogram |
| Nettovekt | 0.562 Kilogram |
| Volume | 1.044 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126260 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |