Lanseventiler, RA-PL/PR, Vinkel venstre
013G3241
RA-PL lance valve left set with sensor
Dette produktet er utgått.
Produktet er ikke lenger tilgjengelig for kjøp, men du kan fortsatt finne informasjon om det, inkludert servicehåndbøker, tegning osv.
013G3241
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | RA-PL lance valve left set with sensor |
| Bruksområde | 2-rørssystem |
| CE mark | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differensialtrykkområde [bar] [Maks.] | 0.60 bar |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 10 bar |
| Flowtemperatur [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Konstruksjon | Vinkel venstre |
| Kvs-verdier [m³/h] | 0.73 m³/h |
| Material Description | Lance valve, package solution, left |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Product line | 03 |
| Produktgruppe | Lanseventiler |
| Produkttype | RA-PL/PR |
| SCIP dossier nr. | 4772c1e5-991a-4198-9a26-d5654ab6d5c1 |
| SCIP dossier produktnavn | RA-PL Lance valve |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Testtrykk [bar] | 16 bar |
| Tilkoblingsstørrelse inn | G 3/4 A |
| Tilkoblingsstørrelse ut | R 1/2 |
| UL mark | Out of scope |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.496 Kilogram |
| Nettovekt | 1.2 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420128313 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |