
Warranty & Service
004U8600
Akva Lux II TDP-F TYP1 CW3/4"x110
004U8600
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Beskrivelse | Akva Lux II TDP-F TYP1 CW3/4"x110 |
| Bredde uten deksel [mm] | 460 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statisk trykk [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Dekkmateriale | White-lacquered steel |
| Dekselalternativ | Extra |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH-rørstørrelse | Ø18 |
| DH-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DH-tilkoblingstype | G int. Thread |
| DHW capacity [kW] [Max] | 45 kW |
| DHW capacity [kW] [Min] | 37 kW |
| DHW-reguleringstype | Flow/thermostatic |
| DHW-rørstørrelse | Ø18 |
| DHW-sirkulering | Optional |
| DHW-styreenhet navn | PTC2 |
| DHW-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| DHW-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Differential pressure controller | Integrated |
| Dybde uten deksel [mm] | 150 mm |
| HE-rørstørrelse | Ø18 |
| HE-tilkoblingsstørrelse | 3/4" |
| HE-tilkoblingstype | G int. Thread |
| Heat exchanger test pressure [bar] | 38 bar |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Heating capacity [kW] [Max] | 15 kW |
| Heating capacity [kW] [Min] | 10 kW |
| Heating controller name | AVPL |
| HEX DHW brazed/gasketed material | Brazed copper |
| HEX varmelegering | AISI 316 |
| HEX varmloddingsmateriale | Copper |
| Høyde uten deksel [mm] | 575 mm |
| Isolasjonsmateriale | Without |
| Material Description | Akva Lux II TDP-F TYP1 CW3/4"x110 |
| Merknader | Direct heating w. diff. Pres. Reg. And DHW |
| Mixing circuit - control | Thermostat |
| Number of households [Max] | 2 |
| Number of households [Min] | 1 |
| Pakkebredde [mm] | 800 mm |
| Pakkedybde [mm] | 600 mm |
| Pakkehøyde [mm] | 215 mm |
| Product line | Subsystems |
| Produktgruppe | Flat Stations |
| Produkttype | Warranty & Service |
| Station size type | Type 1 |
| Tilførselstemperatur konstruksjon [°C] | 95 °C |
| Tilkoblingsretning | Bottom |
| Trykk nominelt primær [bar] | 10 bar |
| Trykk nominelt sekundær [bar] | 10 bar |
| Varmereguleringstype | Delta p controller |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 22 Kilogram |
| Nettovekt | 20 Kilogram |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Volume | 93.177 Liter |
| EAN/UPC | 5702424652784 |