
AFPA 2, PN 16, 1.5 bar - 6 bar, 80 cm²
003G5689
Differential pressure relief actuator
003G5689
Tekniske spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Aktuatorstørrelse [cm2] | 80 cm² |
| Alternativt materiale | Glykolvann, opp til 30 % |
| Beskrivelse | Differential pressure relief actuator |
| Bruksområde | Fjernvarme og -kjøling |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Maks.] | 125 mm |
| Diameter [mm] [Min] | 65 mm |
| Driftstrykk [bar] [Maks.] | 16 bar |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funksjon | Avlastningsregulator for differensialtrykk |
| Husmateriale | Stål, mat. No. 1.0345, sinkbelagt |
| Innstilling av differensialtrykk [bar] [Maks.] | 6.00 bar |
| Innstilling av differensialtrykk [bar] [Min.] | 1.50 bar |
| Innstillingstype | Adjustable |
| Material Description | AFPA 2 PN16 1,5-6 80cm2 red |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Materiale i aktuatormembran | EPDM (Rolling, fiberforsterket) |
| Medietemperatur [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Medietemperatur [°C] [Min.] | 2 °C |
| Mengdebegrensning | Nei |
| Middels pH [Maks.] | 10 |
| Middels pH [Min.] | 7 |
| Monteringsversjon | Omløp |
| Nominelt trykk [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Produktgruppe | Aktuatorer – trykkstrømning |
| Produkttype | AFPA 2 |
| Stoffer på REACH-kandidatlisten | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Strømningskontroll | Nei |
| Tillatt media | District heating/cooling circulation water |
| Trykklasse | PN 16 |
| Trykkregulator | Avlastningsregulator for differensialtrykk |
Generelle spesifikasjoner
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| Bruttovekt | 12.371 Kilogram |
| Nettovekt | 10 Kilogram |
| Volume | 52.746 Liter |
Egenskaper | Verdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162292587 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |