
USV-I, DN 20, Vnitřní závit ISO 7/1; Rp ¾
003Z2132
USV-I DN 20, vnitřní závit, seřizovací ventil
003Z2132
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 150 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ano |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 2.50 m³/h |
| Material Description | "USV-I 20, R 3/4"""", PN16" |
| Materiál těla ventilu | Mosaz |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Omezení průtoku | Ano |
| Popis | USV-I DN 20, vnitřní závit, seřizovací ventil |
| Product line | 28 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ výrobku | USV-I |
| Typy připojení | Vnitřní závit ISO 7/1Rp ¾ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 20 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.454 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.42 Kilogram |
| Objem | 0.689 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420055701 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |