
USV-M, DN 32, Vnitřní závit ISO 7/1; Rp 1 ¼
003Z2124
USV-M DN 32, vnitřní závit, upgradovatelný vyvažovací ventil
003Z2124
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 80 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ano |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 6.30 m³/h |
| Material Description | "USV-M 32, R 1 1/4"""", PN16" |
| Materiál těla ventilu | Mosaz |
| Možnost vylepšení | Ano |
| Nastavovací stupnice | Ne |
| Omezení průtoku | Ano |
| Popis | USV-M DN 32, vnitřní závit, upgradovatelný vyvažovací ventil |
| Product line | 28 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ výrobku | USV-M |
| Typy připojení | Vnitřní závit ISO 7/1Rp 1 ¼ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 32 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.47 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.46 Kilogram |
| Objem | 2.055 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420082455 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |