
PFM 100
003L8260
Měřicí přístroj PFM 100, slouží k měření diferenčního tlaku
003L8260
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Další dokumentace RoHS | Saudi Arabia RoHS |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Label product | Yes |
| Material Description | PFM100 |
| Popis | Měřicí přístroj PFM 100, slouží k měření diferenčního tlaku |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 90 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -5 °C |
| SCIP dossier no. | 9e2501da-0975-46f3-a04c-4dd70abd8adc |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | 003L8260 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Tlak [bar] [max.] | 10.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 0.00 bar |
| Třída ochrany IP | IP65 |
| Typ tlakových přípojek | R21 |
| Typ výrobku | PFM 100 |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.492 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.32 Kilogram |
| Objem | 7.9 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420119403 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |