
LENO MSV-BD a MSV-S sada, DN 20, Vnitřní závit ISO 228/1
003Z4052
Sada ventilů MSV-BD a MSV-S DN 20, vnitřní závit
003Z4052
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [kPa] [max.] | 250 KPa |
| Diferenční tlak [kPa] [min.] | 3 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ano |
| Hodnota průtoku odtoku [l/h] | 277 L/h |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 6 m³/h |
| Label product | No |
| Material Description | MSV-BD and MSV-S DN20 |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Měřicí koncovky | S měřicími koncovkami |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Popis | Sada ventilů MSV-BD a MSV-S DN 20, vnitřní závit |
| Připojeníodvodu - standard | BSPP |
| Product line | 28 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| SCIP dossier no. | 76b03a60-ed5a-4211-8c1a-852855adaa8c |
| SCIP dossier product name | MSV-BD+S DN15-DN50 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shut-off leakage rate (ISO 5208) | Rate A |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ připojení vypouštění | Závit |
| Typ výrobku | LENO MSV-BD a MSV-S sada |
| Typy připojení | Vnitřní závit ISO 228/1 |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 20 |
| Vypouštění- rozměr připojení [in] | 1/4 in |
| Zapojení | G ¾" |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.425 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.42 Kilogram |
| Objem | 2.155 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420096971 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |