
LENO MSV-O, DN 20, Vnitřní závit ISO 7/1
003Z4022
MSV-O DN 20, vnitřní závit, pevná Venturiho clona, ventil s manuálním přednastavením
003Z4022
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [kPa] [max.] | 3 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Ne |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 5.70 m³/h |
| Material Description | MSV-O DN20 G¾" int. |
| Materiál těla ventilu | Mosaz DZR |
| Měřicí koncovky | S měřicími koncovkami |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Popis | MSV-O DN 20, vnitřní závit, pevná Venturiho clona, ventil s manuálním přednastavením |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Manuální vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah diferenčního tlaku [bar] [max.] | 2.50 bar |
| SCIP dossier no. | 53f95648-cebd-47cc-b3d7-13f198654fa0 |
| SCIP dossier product name | MSV-O DN15-DN50 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Shut-off leakage rate (ISO 5208) | Rate A |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ výrobku | LENO MSV-O |
| Typy připojení | Vnitřní závit ISO 7/1 |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 20 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
| Zapojení | Rp ¾ |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.888 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.816 Kilogram |
| Objem | 1.423 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420096667 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |