
Паяний пластинчастий теплообмінник, SL333TM-1, Кількість пластин: 180
079U8529
25 бар, Матеріал припою: Мідь
079U8529
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Connection length 1 [mm] | 0 мм |
| Connection length 2 [mm] | 0 мм |
| Connection size 1 | DN100 |
| Connection size 2 | DN100 |
| Connection type 1 | FLANGE |
| Connection type 2 | FLANGE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| jgbc | SL333TL-1-100_2_16_S1_4F100_A |
| Material Description | SL333TL-1-100_2_16_S1_4F100_A |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Product line | 31 |
| Vertical center porthole 1[mm] | 864 мм |
| Vertical center porthole 2[mm] | 864 мм |
| Volume per channel 1 [l] | 0.813 л |
| Volume per channel 2 [l] | 0.813 л |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Горизонтальний центральний отвір [мм] | 239 мм |
| Група продукції | Теплообмінники |
| Група рідини | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Діапазон температури [°C] [макс.] | 225 °C |
| Діапазон температури [°C] [мін.] | -196 °C |
| Дозволи | PED |
| Загальна висота без основи [мм] | 1190 мм |
| Загальна ширина [мм] | 497 мм |
| Категорія | IV |
| Кількість на формат упаковки | 1 шт. |
| Кількість пластин | 180 |
| Кількість проходів | 1 |
| Матеріал припою | Мідь |
| Місце для батарейок | Ні |
| Модельна плита | TM |
| Назва продукту | Паяний пластинчастий теплообмінник |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Робочий тиск, сторона 1 [бар] [макс.] | 25 бар |
| Робочий тиск, сторона 2 [бар] [макс.] | 25 бар |
| Тип продукту | SL333TM-1 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 211.024 Кілограм |
| Bага нетто | 194.909 Кілограм |
| Об'єм | 640.64 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425155192 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |