Brazed plate heat exchanger, SL140TLDW-1, Number of plates: 120
079U6330
30 bar, Brazing material: Copper
079U6330
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Connection length 1 [mm] | 40 mm |
| Connection length 2 [mm] | 40 mm |
| Connection size 1 | 2 1/2 |
| Connection size 2 | 2 1/2 |
| Connection type 1 | NPT |
| Connection type 2 | NPT |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| jgbc | SL140TLDW-1-120_2_30_S1_4N2,5 |
| Material Description | SL140TLDW-1-120_2_30_S1_4N2,5 |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Product line | Brazed Plate Heat Exchangers |
| Vertical center porthole 1[mm] | 520 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 520 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.320 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.320 L |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Yes |
| Відповідність RoHS в Китаї | Yes |
| Горизонтальний центральний отвір [мм] | 150 mm |
| Група продукції | Heat exchangers |
| Група рідини | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Діапазон температури [°C] [макс.] | 225 °C |
| Діапазон температури [°C] [мін.] | -196 °C |
| Дозволи | PED |
| Загальна висота без основи [мм] | 611 mm |
| Загальна ширина [мм] | 241 mm |
| Категорія | III |
| Кількість на формат упаковки | 1 pc |
| Кількість пластин | 120 |
| Кількість проходів | 1 |
| Матеріал припою | Copper |
| Місце для батарейок | No |
| Модельна плита | TLDW |
| Назва продукту | Brazed plate heat exchanger |
| Положення ЄС про виняток RoHS | No |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | No |
| Робочий тиск, сторона 1 [бар] [макс.] | 30 bar |
| Робочий тиск, сторона 2 [бар] [макс.] | 30 bar |
| Тип продукту | SL140TLDW-1 |
| У межах WEEE | No |
| Формат упаковки | Single pack |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 110.137 Кілограм |
| Bага нетто | 79.344 Кілограм |
| Об'єм | 345.6 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425168918 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |