
Лічильники електроенергії, SONO 3500CT, 150 мм, null: 300, Опалення та охолодження, блок живлення
187F4502
Flow meter for utility applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Sono 3500CT
187F4502
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.050 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE категорія | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| Material Description | SONO3500CT Qp 300 DN150 PN40 2.5 L/p |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 300.0 м³/год |
| Вага елемента живлення | 50 г |
| Вбудована передача даних | 2 pulse output |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 150 мм |
| Застосування | Опалення та охолодження |
| К-ть елементів живлення | 1 |
| Клас захисту | IP67 |
| Клас навколишнього середовища | E2/M1 |
| Місце для батарейок | Так |
| Назва виробу в досьє SCIP | SONO 3500 CT 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Напруга живлення [В] AC [Макс.] | 230 В |
| Напруга живлення [В] AC [Мін.] | 115 В |
| Номер досьє SCIP | 00d027ee-2b68-45d4-9266-b9f9f49d6721 |
| Номінальний тиск [бар] | 40 бар |
| Об’єм ваги імпульсу [л/імп.] | 2.5 л/пульс |
| Опис | Flow meter for utility applications |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Середовище | Система опалення відповідно до VDI 2035 |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура зберігання [°C] [макс.] | 85 °C |
| Температура зберігання [°C] [мін.] | -40 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | -10 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 6 р |
| Тип акамулятора чи назва | D Lithium |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | блок живлення |
| Тип продукту | SONO 3500CT |
| Типи підключення | Фланець/ Компактна версія |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 52.5 Кілограм |
| Bага нетто | 52.5 Кілограм |
| Об'єм | 122.79 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428648509 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |