
Лічильники електроенергії, SonoSelect 10, null: 1.5, Опалення, поживна мережа
014U0340
Energy meter for residential applications
014U0340
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Approval authority | Force Certification |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 95 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Commissioning tool | SonoApp |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Max] | 90.00 К |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Min] | 3.00 К |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Log storage duration [Month] | 24 міс |
| Log storage interval [Month] | 1 міс |
| Material Description | DN15R,qp1.5,110,H,EU,kWh,MP,RadioWB+PI |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.0030 м³/год |
| qi [m³/h] | 0.015 м³/год |
| qp [m³/h] | 1.5 м³/год |
| qs [m³/h] | 3.0 м³/год |
| qss [m³/h] | 3.30 м³/год |
| Temperature limits (accounting) [°C] [Max] | 105 °C |
| Temperature limits (accounting) [°C] [Min] | 0 °C |
| Вага елемента живлення | 10 г |
| Вбудована передача даних | No integrated communication |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вологість зовнішнього повітря [% відн. вол.] [макс.] | 95 в.п. |
| Вторинний акумулятор Вага одного акумулятора | 10 г |
| Вторинний акумулятор Кількість акумуляторних батарей | 1 |
| Вторинний акумулятор Тип або назва | 0,5 AA Lithium |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр датчика температури [мм] | 5.2 мм |
| Довжина кабелю датчиків температури [м] | 1.5 м |
| Довжина кабелю між лічильником і датчиком витрати [м] | 1.5 м |
| Енергоблок | кВт/год (округлено до цілого) |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Застосування | Опалення |
| Значення Kv [m³/г] | 3.87 м³/год |
| К-ть елементів живлення | 2 |
| Клас захисту, лічильник | IP65 |
| Клас навколишнього середовища | E1 / M2 |
| Колір корпусу | RAL 9010 White |
| Матеріал ізоляції кабелю | PUR |
| Матеріал, що контактує із середовищем | Brass sensor |
| Місце для батарейок | Ні |
| Монтаж | Повернення |
| Напруга вторинної батареї | 3.6 В |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | Energy meter for residential applications |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середовище | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Radio OMS WB 868,95 with 2 pulse inputs |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура зберігання [°C] [макс.] | 60 °C |
| Температура зберігання [°C] [мін.] | -25 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура середовища [°C] [макс.] | 95 °C |
| Температура середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Тип датчиків температури | Pt 1000 |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | поживна мережа |
| Тип продукту | SonoSelect 10 |
| Типи підключення | Різь |
| Типорозмір з'єднання | G 3/4 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.934 Кілограм |
| Bага нетто | 0.7 Кілограм |
| Об'єм | 3.108 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425237300 |
| Proposition 65 | No significant risk |