
Лічильники електроенергії, SonoSelect 10, null: 1.5, Опалення, акумулятор, 2 елемента АА
014U0097
Energy meter for residential applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : SonoSelect 10
014U0097
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.018 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.036 |
| 2 Вага вторинної батареї кг | 0.010 |
| 2 Вторинна акумуляторна батарея, загальна маса, кг | 0.010 |
| Approval authority | Force Certification |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 95 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| Commissioning tool | SonoApp |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Max] | 90.00 К |
| Difference temperature limits (Accounting) [K] [Min] | 3.00 К |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Log storage duration [Month] | 24 міс |
| Log storage interval [Month] | 1 міс |
| Material Description | DN20R,qp1.5,130,H,EU,GJ,Radio+PI |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.0030 м³/год |
| qi [m³/h] | 0.015 м³/год |
| qp [m³/h] | 1.5 м³/год |
| qs [m³/h] | 3.0 м³/год |
| qss [m³/h] | 3.30 м³/год |
| Temperature limits (accounting) [°C] [Max] | 105 °C |
| Temperature limits (accounting) [°C] [Min] | 0 °C |
| Вага елемента живлення | 18 г |
| Вбудована передача даних | No integrated communication |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вологість зовнішнього повітря [% відн. вол.] [макс.] | 95 в.п. |
| Вторинний акумулятор Вага одного акумулятора | 10 г |
| Вторинний акумулятор Кількість акумуляторних батарей | 1 |
| Вторинний акумулятор Тип або назва | 0,5 AA Lithium |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр датчика температури [мм] | 5.2 мм |
| Довжина кабелю датчиків температури [м] | 1.5 м |
| Довжина кабелю між лічильником і датчиком витрати [м] | 1.5 м |
| Енергоблок | кВт/год (округлено до цілого) |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Застосування | Опалення |
| Значення Kv [m³/г] | 3.87 м³/год |
| К-ть елементів живлення | 2 |
| Клас захисту, лічильник | IP65 |
| Клас навколишнього середовища | E1 / M2 |
| Колір корпусу | RAL 9010 White |
| Матеріал ізоляції кабелю | PUR |
| Матеріал, що контактує із середовищем | Brass sensor |
| Місце для батарейок | Так |
| Монтаж | Повернення |
| Назва виробу в досьє SCIP | Ultrasonic Pathfinder |
| Напруга вторинної батареї | 3.6 В |
| Номер досьє SCIP | c284e070-c802-4ced-837c-2aa2fcd3510f |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | Energy meter for residential applications |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Середовище | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Radio OMS 868.95 MHz |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура зберігання [°C] [макс.] | 60 °C |
| Температура зберігання [°C] [мін.] | -25 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура середовища [°C] [макс.] | 95 °C |
| Температура середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 16.0 р |
| Тип акамулятора чи назва | AA Lithium (ER14505) |
| Тип датчиків температури | Pt 1000 |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | акумулятор, 2 елемента АА |
| Тип продукту | SonoSelect 10 |
| Типи підключення | Різь |
| Типорозмір з'єднання | G 1 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.005 Кілограм |
| Bага нетто | 0.8 Кілограм |
| Об'єм | 3.136 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425128479 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |