
SonoMeter 31
187F3348
SONO31 DN100 qp60 350fl R HC 3.6V M-Bus
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Лічильники теплової енергії
187F3348
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Log storage duration [Month] | 36 міс |
| Material Description | SONO31 DN100 qp60 350fl R HC 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qi [m³/h] | 0.600 м³/год |
| qp [m³/h] | 60.0 м³/год |
| qs [m³/h] | 120.0 м³/год |
| Вбудована передача даних | 2 pulse input |
| Вологість зовнішнього повітря [% відн. вол.] [макс.] | 93 в.п. |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 100 мм |
| Діаметр датчика температури [мм] | 5.2 мм |
| Довжина [мм] | 350 мм |
| Довжина кабелю датчиків температури [м] | 3.0 м |
| Довжина кабелю між лічильником і датчиком витрати [м] | 3.0 м |
| Енергоблок | MWh |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Застосування | Опалення та охолодження |
| Значення Kv [m³/г] | 141.42 м³/год |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Клас навколишнього середовища | E2/M1 |
| Монтаж | Повернення |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Середовище | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура середовища [°C] [макс.] | 130 °C |
| Температура середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 10 р |
| Тип датчиків температури | Pt 500 |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | акумулятор, елемент D |
| Тип продукту | SonoMeter 31 |
| Типи підключення | Фланець |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 22.25 Кілограм |
| Bага нетто | 18.5 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 35.343 Літр |
| EAN/UPC | 5710104513171 |