
Лічильники електроенергії, SonoMeter 30, null: 25, Опалення та охолодження, поживна мережа, RS485 ModBus
187F7044
Energy meter for commercial applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : SonoMeter 30
Рекомендована заміна: 187F2688
187F7044
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.019 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.019 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | SONO30 DN65 qp25 300 fl R HC 24V RS-485 |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 25.0 м³/год |
| qs [m³/h] | 50.0 м³/год |
| Вага елемента живлення | 19 г |
| Вбудована передача даних | 2 Pulse inputs/outputs |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр датчика температури [мм] | 5.2 мм |
| Довжина кабелю датчиків температури [м] | 3.0 м |
| Енергоблок | MWh |
| Застосування | Опалення та охолодження |
| К-ть елементів живлення | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Так |
| Монтаж | Повернення |
| Назва виробу в досьє SCIP | Sonometer 30 DN15-100 |
| Напруга живлення [В] AC | 24 В |
| Номер досьє SCIP | f1245927-0732-4fe6-8dbd-60859e22c197 |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | Energy meter for commercial applications |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | RS485 ModBus |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура середовища [°C] [макс.] | 130 °C |
| Температура середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Тип акамулятора чи назва | AA Lithium (ER14505) |
| Тип датчиків температури | Pt 500 |
| Тип модуля живлення | поживна мережа |
| Тип продукту | SonoMeter 30 |
| Типорозмір з'єднання | DN 65 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 10.328 Кілограм |
| Bага нетто | 9.191 Кілограм |
| Об'єм | 12.6 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424496432 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |