
Лічильники електроенергії, SonoMeter 30, null: 40, Опалення, акумулятор, 2 елемента АА, Модуль магістральної шини M-Bus
187F3682
Energy meter for commercial applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : SonoMeter 30
Рекомендована заміна: 187F2022
187F3682
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.019 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.038 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dynamic range | 1:100 |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Log storage duration [Month] | 36 міс |
| Material Description | SONO30 DN80 qp40 300 fl R HE 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 40.0 м³/год |
| qp [m³/h] [Max] | 80.0 м³/год |
| Вага елемента живлення | 19 г |
| Вбудована передача даних | 2 Pulse inputs/outputs |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вологість зовнішнього повітря [% відн. вол.] [макс.] | 93 в.п. |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр датчика температури [мм] | 5.2 мм |
| Довжина кабелю датчиків температури [м] | 3.0 м |
| Довжина кабелю між лічильником і датчиком витрати [м] | 2.5 м |
| Енергоблок | MWh |
| Застосування | Опалення |
| Значення Kv [m³/г] | 94.28 м³/год |
| К-ть елементів живлення | 2 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клас навколишнього середовища | E2/M1 |
| Маркований виріб | Так |
| Місце для батарейок | Так |
| Монтаж | Повернення |
| Назва виробу в досьє SCIP | Sonometer 30 HE |
| Номер досьє SCIP | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | Energy meter for commercial applications |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Середовище | Water quality with pH 7 to 9.5 |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура середовища [°C] [макс.] | 130 °C |
| Температура середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура тимчасового перевантаження середовища [°C] | 150 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 11.0 р |
| Тип акамулятора чи назва | AA Lithium (ER14505) |
| Тип датчиків температури | Pt 500 |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | акумулятор, 2 елемента АА |
| Тип продукту | SonoMeter 30 |
| Типи підключення | Фланець |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 12.181 Кілограм |
| Bага нетто | 11.01 Кілограм |
| Об'єм | 13.792 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428536325 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |