
Лічильники електроенергії, SonoMeter 30, 20 мм, null: 1.5, Опалення, акумулятор, 2 елемента АА, Модуль магістральної шини M-Bus
187F3628
Energy meter for commercial applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : SonoMeter 30
Рекомендована заміна: 187F2005
187F3628
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.019 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.038 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | SONO30 DN20 qp1.5 130 S HE 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 1.5 м³/год |
| Вага елемента живлення | 19 г |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 20 мм |
| Застосування | Опалення |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| К-ть елементів живлення | 2 |
| Маркований виріб | Так |
| Місце для батарейок | Так |
| Назва виробу в досьє SCIP | Sonometer 30 HE |
| Номер досьє SCIP | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| Опис | Energy meter for commercial applications |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Тип акамулятора чи назва | AA cells Lithium thionyl chloride |
| Тип модуля живлення | акумулятор, 2 елемента АА |
| Тип продукту | SonoMeter 30 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.978 Кілограм |
| Bага нетто | 0.826 Кілограм |
| Об'єм | 3.078 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428006347 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |