
Лічильники електроенергії, SonoMeter 30, 15 мм, null: 1.5, Опалення, акумулятор, 2 елемента АА, Модуль магістральної шини M-Bus
187F3604
Energy meter for commercial applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : SonoMeter 30
Рекомендована заміна: 187F2003
187F3604
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | SONO30 DN15 qp1.5 110 S HE 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 1.5 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 15 мм |
| Застосування | Опалення |
| Опис | Energy meter for commercial applications |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Тип модуля живлення | акумулятор, 2 елемента АА |
| Тип продукту | SonoMeter 30 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.82 Кілограм |
| Bага нетто | 0.683 Кілограм |
| Об'єм | 3.174 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428519557 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |