
Лічильники електроенергії, SonoMeter 30, 25 мм, null: 3.5, Опалення, акумулятор, 2 елемента АА, Модуль магістральної шини M-Bus
187F3043
Energy meter for commercial applications
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : SonoMeter 30
Рекомендована заміна: 187F2010
187F3043
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.019 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.038 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 130 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 5 °C |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Log storage duration [Month] | 36 міс |
| Material Description | SONO30 DN25 qp3.5 260 R HE 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 3.5 м³/год |
| Вага елемента живлення | 19 г |
| Вбудована передача даних | 2 Pulse inputs/outputs |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вологість зовнішнього повітря [% відн. вол.] [макс.] | 93 в.п. |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 25 мм |
| Довжина [мм] | 260.0 мм |
| Застосування | Опалення |
| К-ть елементів живлення | 2 |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Клас навколишнього середовища | E2/M1 |
| Маркований виріб | Так |
| Матеріал ізоляції кабелю | Безгалогенний |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Так |
| Назва виробу в досьє SCIP | Sonometer 30 HE |
| Номер досьє SCIP | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| Опис | Energy meter for commercial applications |
| Принцип вимірювання витрати | Ультразвуковий |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Середовище | Система опалення відповідно до VDI 2035 |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура середовища [°C] [макс.] | 130 °C |
| Температура середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура тимчасового перевантаження середовища [°C] | 150 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 11 р |
| Тип акамулятора чи назва | AA cells Lithium thionyl chloride |
| Тип датчиків температури | Pt 500 |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | акумулятор, 2 елемента АА |
| Тип продукту | SonoMeter 30 |
| Тип схвалення | Type approved and 1st time verified |
| Типи підключення | Різь |
| Типорозмір з'єднання | G 1 1/4 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 3.775 Кілограм |
| Bага нетто | 3.6 Кілограм |
| Об'єм | 8.424 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428959971 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |