
Лічильники електроенергії, Supercal 5, Опалення та охолодження, акумулятор, елемент D
187F8300
Energy calculator
187F8300
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Approval authority | MID |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Min] | 100 мм |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Material Description | Supercal 5 HC 2.5l/p S 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] [Max] | 300.0 м³/год |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 м³/год |
| Вбудована передача даних | M-Bus |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] [макс.] | 150 мм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Енергоблок | MWh |
| Застосування | Опалення та охолодження |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Клас навколишнього середовища | E1 / M1 |
| Монтаж | Постачання |
| Об’єм ваги імпульсу [л/імп.] | 2.5 л/пульс |
| Опис | Energy calculator |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | No interface module |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | акумулятор, елемент D |
| Тип продукту | Supercal 5 |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.75 Кілограм |
| Bага нетто | 0.69 Кілограм |
| Об'єм | 2.414 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424634490 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |