
Лічильники електроенергії, Infocal 9, 100 мм - 150 мм, null: 60 - 300, Опалення та охолодження, блок живлення, RS485 ModBus
187F9055
Energy calculator
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Infocal 9
187F9055
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Min] | 100 мм |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 HC DN100-150 qp60-300 S 230V RS 48 |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] [Max] | 300.0 м³/год |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 м³/год |
| Вбудована передача даних | 2 pulse input |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] [макс.] | 150 мм |
| Застосування | Опалення та охолодження |
| Напруга живлення [В] AC | 230 В |
| Опис | Energy calculator |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | RS485 ModBus |
| Тип модуля живлення | блок живлення |
| Тип продукту | Infocal 9 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.3 Кілограм |
| Bага нетто | 1.1 Кілограм |
| Об'єм | 3.378 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424501228 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |