
Лічильники електроенергії, Infocal 9, 600 мм - 1200 мм, null: 2150 - 10000, Опалення та охолодження, поживна мережа, Модуль магістральної шини M-Bus
187F9039
Energy calculator
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Infocal 9
187F9039
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diameter [mm] [Min] | 600 мм |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 DN600-1200 qp2150-10000 S 230V M-Bu |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] [Max] | 10000.0 м³/год |
| qp [m³/h] [Min] | 2150.0 м³/год |
| Вбудована передача даних | 2 pulse input |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] [макс.] | 1200 мм |
| Застосування | Опалення та охолодження |
| Монтаж | Постачання |
| Напруга живлення [В] AC | 230 В |
| Опис | Energy calculator |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Тип модуля живлення | поживна мережа |
| Тип продукту | Infocal 9 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.3 Кілограм |
| Bага нетто | 1.1 Кілограм |
| Об'єм | 3.378 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428673358 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |