
Лічильники електроенергії, Infocal 9, 400 мм - 500 мм, null: 950 - 1475, акумулятор, елемент D, Модуль магістральної шини M-Bus
187F9034
Energy calculator
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Infocal 9
187F9034
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Min] | 400 мм |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 DN400-500 qp950-1475 S 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] [Max] | 1475.0 м³/год |
| qp [m³/h] [Min] | 950.0 м³/год |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] [макс.] | 500 мм |
| Опис | Energy calculator |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Тип модуля живлення | акумулятор, елемент D |
| Тип продукту | Infocal 9 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.3 Кілограм |
| Bага нетто | 1.1 Кілограм |
| Об'єм | 3.38 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428648479 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |