
Лічильники електроенергії, Infocal 9, 200 мм - 350 мм, null: 250 - 1500, Опалення та охолодження, акумулятор, елемент D, Модуль магістральної шини M-Bus
187F9028
Energy calculator
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : Infocal 9
187F9028
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.050 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.050 |
| Approval authority | MID |
| Approved meteorological range [°C] [Max] | 160 °C |
| Approved meteorological range [°C] [Min] | 0 °C |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Diameter [mm] [Min] | 200 мм |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For flow meter | SONO3500 CT |
| Material Description | INF9 DN200-350 qp250-1500 S 3.6V M-Bus |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] [Max] | 1500.0 м³/год |
| qp [m³/h] [Min] | 250.0 м³/год |
| Вага елемента живлення | 50 г |
| Вбудована передача даних | 2 pulse input |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Вологість зовнішнього повітря [% відн. вол.] [макс.] | 93 в.п. |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] [макс.] | 350 мм |
| Довжина кабелю датчиків температури [м] | 5.0 м |
| Енергоблок | MWh |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Застосування | Опалення та охолодження |
| К-ть елементів живлення | 1 |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Клас навколишнього середовища | E2/M1 |
| Маркований виріб | Так |
| Місце для батарейок | Так |
| Монтаж | Постачання |
| Об’єм ваги імпульсу [л/імп.] | 10.0 л/пульс |
| Опис | Energy calculator |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Слот модуля інтерфейсу 1 | Модуль магістральної шини M-Bus |
| Стандарт точності | Class 2 to EN1434 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [мін.] | 5 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 12 р |
| Тип акамулятора чи назва | D Lithium |
| Тип датчиків температури | Pt 500 |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип модуля живлення | акумулятор, елемент D |
| Тип продукту | Infocal 9 |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.3 Кілограм |
| Bага нетто | 1.1 Кілограм |
| Об'єм | 3.583 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428540575 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |