
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3448
Generic across portfolio
187F3448
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 15 мм |
| Кількість упаковок | 1 |
| Назва виробу в досьє SCIP | Ball valve DN32 PL35 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | cc491277-b5e7-496a-9593-d0c933c348f6 |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | Ball valve DN32 - 5/4" for direct sensor |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| Типи підключення | Внутрішня різьба |
| Типорозмір з'єднання | 1 1/4" |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 1.087 Кілограм |
| Bага нетто | 0.863 Кілограм |
| Об'єм | 4.07 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424494186 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |