
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3418
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3418
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
| Material Description | Pt 1000 / f 5.2 mm / 1.5 m cable, MID |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 5 мм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Кількість упаковок | 2 |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | Pair of temperature sensors Pt1000 for Danfoss NovoCon |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Стандарт дозволу | MID B+D to EN1434 |
| Тип додаткового приладдя | Temperature senors |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.08 Кілограм |
| Bага нетто | 0.08 Кілограм |
| Об'єм | 0.288 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424608569 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |