
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3414
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3414
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
| Material Description | Stainless steel-pockets,120mm f6.0 pair |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 6 мм |
| Опис | Stainless steel-pockets, 120mm f6.0 pair |
| Тип додаткового приладдя | Гільза датчика |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.12 Кілограм |
| Bага нетто | 0.12 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054281 |