
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3413
SonoMeter 40 and Supercal 5
187F3413
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | SonoMeter 40 and Supercal 5 |
| Material Description | Stainless steel-pockets,85mm f6.0 pair |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 6 мм |
| Опис | Stainless steel-pockets, 85mm f6.0 pair |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тип додаткового приладдя | Гільза датчика |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.11 Кілограм |
| Bага нетто | 0.11 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424054267 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |