
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3400
Sono 3500CT
187F3400
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Sono 3500CT |
| Material Description | SONO3500 4-20mA module |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Опис | SONO3500 4-20mA module |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.052 Кілограм |
| Bага нетто | 0.048 Кілограм |
| Об'єм | 1.656 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424234447 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |