
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3393
Supercal 5
187F3393
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Supercal 5 |
| Material Description | Pulse cable PVC RVVP 2*0.3-5.9 300/300V |
| Product line | 08 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Опис | Pulse cable PVC RVVP 2*0.3-5.9 300/300V |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.7 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Bага нетто | 0.7 Кілограм |