
Лічильники електроенергії, Приладдя
187F3125
SonoMeter 30/31 and Infocal 9
187F3125
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | SonoMeter 30/31 and Infocal 9 |
| Material Description | Pt500/f5.2 mm/1.5m MID by Jumo |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва виробу в досьє SCIP | Entrance HM accessories - Pt500 |
| Номер досьє SCIP | b6a4e3d7-856d-4561-8902-d94265faa51e |
| Опис | Temperature sensor pair Pt500/f5.2 mm/1.5m MID |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Temperature senors |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.107 Кілограм |
| Bага нетто | 0.107 Кілограм |
| Об'єм | 0.851 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428967198 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |