
Лічильники електроенергії, Приладдя, кульовий кран DN15 - 1/2 дюйма для датчика прямої дії, 1 шт.
187F0593
Generic across portfolio
187F0593
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | ball valve DN15 - 1/2" for direct sensor |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 15 мм |
| Кількість упаковок | 1 |
| Назва виробу в досьє SCIP | ACC. and Service Kits HM - ball valve DN15 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | e7fac0f7-242d-4106-ac23-837fcfbde52a |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | кульовий кран DN15 - 1/2 дюйма для датчика прямої дії, 1 шт. |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| Типи підключення | Внутрішня різьба |
| Типорозмір з'єднання | ½ дюйма |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.215 Кілограм |
| Bага нетто | 0.202 Кілограм |
| Об'єм | 0.33 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104069012 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |