
Angle bracket 50mm
088H2428
Angle bracket 50mm
088H2428
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Angle bracket 50mm |
| Product line | 08 |
| Група продукції | Додаткове приладдя — лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Опис | Angle bracket 50mm |
| Тип продукту | Angle bracket 50mm |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.017 Кілограм |
| Bага нетто | 0.017 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425117312 |