
Лічильники електроенергії, Приладдя, кульовий кран DN25 - 1 дюйм для датчика прямої дії, 12 шт.
087H0120
Generic across portfolio
087H0120
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | Danfoss BALL VALVE 1" + M10x1 for sensor |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 25 мм |
| Кількість упаковок | 12 |
| Назва виробу в досьє SCIP | ACC. and Service Kits HM - ball valve DN15-25 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | b596b62d-6618-4c6c-844d-f8fcb6a55db6 |
| Номінальний тиск [бар] | 25 бар |
| Опис | кульовий кран DN25 - 1 дюйм для датчика прямої дії, 12 шт. |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| Типи підключення | Внутрішня різьба |
| Типорозмір з'єднання | 1" |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.441 Кілограм |
| Bага нетто | 0.441 Кілограм |
| Об'єм | 3.96 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061443 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |