
Лічильники електроенергії, Приладдя, Комплект для гвинтування 120°C - R3/4" x G1B
087G6072
Generic across portfolio
087G6072
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | Tail Piece DN20 G1"-R3/4" PN16 130°C |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Діаметр [мм] | 25 мм |
| Кількість упаковок | 2 |
| Назва виробу в досьє SCIP | Entrance HM accessories - screwing set 120°C |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | f94a8610-7c2e-409d-b7dc-b26c5fc310be |
| Номінальний тиск [бар] | 16 бар |
| Опис | Комплект для гвинтування 120°C - R3/4" x G1B |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| Типи підключення | Різь |
| Типорозмір з'єднання | R 3/4 x G 3/4 B |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.246 Кілограм |
| Bага нетто | 0.22 Кілограм |
| Об'єм | 0.135 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061344 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |