
Лічильники електроенергії, Приладдя, Гільзи з нержавіючої сталі, 120 мм
087G6065
Generic across portfolio
087G6065
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | Stainless steel-pockets, 120mm f6.0 pair |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Кількість упаковок | 1 |
| Назва виробу в досьє SCIP | stainless steel-pockets |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | 5d5afed3-6257-43ae-9f20-da6bf3889d96 |
| Опис | Гільзи з нержавіючої сталі, 120 мм |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Стандарт дозволу | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Статус виробу | XP |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.257 Кілограм |
| Bага нетто | 0.175 Кілограм |
| Об'єм | 1.781 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104051475 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |