
Лічильники електроенергії, Приладдя
087G6061
Generic across portfolio
087G6061
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | Гільзи для кабелю Cable NovoCon®Energy 2 |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Кількість упаковок | 1 |
| Назва виробу в досьє SCIP | stainless steel-pockets |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | 5d5afed3-6257-43ae-9f20-da6bf3889d96 |
| Опис | Brass-pockets, 40 mm, f6.0 pair |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Стандарт дозволу | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Статус виробу | XP |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.168 Кілограм |
| Bага нетто | 0.165 Кілограм |
| Об'єм | 0.117 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061207 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |