
Лічильники електроенергії, Приладдя, латунні гільзи, 85 мм,
087G6055
Generic across portfolio
087G6055
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | brass-pockets, 85 mm, f5.2 pair |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
| Кількість упаковок | 1 |
| Назва виробу в досьє SCIP | Entrance HM accessories - brass pockets f5.2 pair |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Номер досьє SCIP | 48eb4c9b-599d-4df5-bcc1-5dd0beb1cf1c |
| Опис | латунні гільзи, 85 мм, |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Стандарт дозволу | MID DE-10-MI004-PTB003 |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.186 Кілограм |
| Bага нетто | 0.17 Кілограм |
| Об'єм | 0.432 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104061085 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |