
Лічильники електроенергії, Приладдя
014U1943
SonoSelect and Safe
014U1943
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | SonoSelect and Safe |
| Material Description | T-fitting DN32: G1¼",G½",G1¼" PN25 13 |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва виробу в досьє SCIP | T-fitting DN 20-32 |
| Номер досьє SCIP | d65620a9-5a4b-4835-a45c-de77a3234509 |
| Опис | T-fitting DN32: G1¼",G½",G1¼" PN25 130°C |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN25 130°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| Типи підключення | Різь |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.264 Кілограм |
| Bага нетто | 0.264 Кілограм |
| Об'єм | 0.211 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425192654 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |