
Лічильники електроенергії, Приладдя
014U1936
Generic across portfolio
014U1936
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Generic across portfolio |
| Material Description | Tail Piece DN15, G3/4"-R1/2", PN16 |
| Product line | 08 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Лічильники електроенергії |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва виробу в досьє SCIP | Household HM accessories - Tail Piece (DN15 - 25) |
| Номер досьє SCIP | 42a36e5a-4a1b-4341-9033-a10ad5dd31dc |
| Опис | Tailpiece connection set DN15 G3/4"-R1/2" PN16 95°C |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Тип додаткового приладдя | Fittings PN16 95°C |
| Тип продукту | Приладдя |
| Типи підключення | Різь |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.182 Кілограм |
| Bага нетто | 0.182 Кілограм |
| Об'єм | 0.108 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428520195 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |