
RET2001 OT - V2, 24В пост. Струму
087N6478
RET2001OT, 24vdc powered digital room electronic thermostat to use with OpenTherm boilers
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : RET
087N6478
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | RET2001OT Digi Stat OpenTherm, V2 |
| Product line | 03 |
| Випробовування твердості втисненням кулі [°C] | 75 °C |
| Висота [мм] | 86 мм |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Гарантія [Рік] | 5 |
| Глибина [мм] | 43 мм |
| Група продукції | Кімнатні терморегулятори, RET |
| Дисплей з підсвіткою | Так |
| Дозволи | CEUKCA |
| Задня панель | Custom Backplate |
| Застосування | Room heating |
| Захист від замерзання | Так |
| Заходи з боротьби із забрудненням | Ступінь 2 |
| Індикатор стану | Так |
| Керування увімкненням/вимкненням | Так |
| Кількість каналів | 1 |
| КОД UNSPSC | 41112209 |
| Колір | Білий RAL 9010 |
| Мaтеріал | ABS+PC, non-flammable |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Монтаж | 2 провідна |
| Назва виробу в досьє SCIP | Electronic programmable room thermostat |
| Назва категорії | Digital Thermostat |
| Номер досьє SCIP | 1076e053-04a2-4646-987d-f4036bc6aef1 |
| Номінал активного навантаження вихідного реле [A] | 3 А |
| Номінал індукційного навантаження вихідного реле [A] | 1 А |
| Обмежувач температури [°C] [макс.] | 35 °C |
| Обмежувач температури [°C] [мін.] | 5 °C |
| Опис | RET2001OT, 24vdc powered digital room electronic thermostat to use with OpenTherm boilers |
| Опис продукту | RET2001 OT - V2 |
| Плавне регулювання | Так |
| Регулятор ввімк./вимк. Модуляції | Так |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт проектування | EN 60730-2-9 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 40 °C |
| Тип подачі | 24В пост. Струму |
| Тип продукту | RET2001 |
| Тип управління | Регулятор модуляції Opentherm |
| У межах WEEE | Так |
| Ширина [мм] | 86.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.185 Кілограм |
| Bага нетто | 0.185 Кілограм |
| Об'єм | 0.656 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162419229 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |