
RET2001RF + RX1-S, Акумулятори для терморегулятора і живлення 230В для примайча сигналу
087N6474
RET2001RF + RX1-S, Battery powered RF digital room electronic thermostat and mains powered single channel RF receiver
Рекомендована заміна: 087N6477
087N6474
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Alkaline Battries |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | RET2001RF + RX1-S Digi Stat RF + Rcv |
| Product line | 03 |
| Випробовування твердості втисненням кулі [°C] | 75 °C |
| Висота [мм] | 86 мм |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Гарантія [Рік] | 2 |
| Глибина [мм] | 30 мм |
| Група продукції | Кімнатні терморегулятори, RET |
| Дисплей з підсвіткою | Так |
| Діапазон RF [м] | 30 м |
| Дозволи | CEUKCA |
| Задня панель | Custom Backplate |
| Застосування | Room heating |
| Захист від замерзання | Так |
| Заходи з боротьби із забрудненням | Ступінь 2 |
| Індикатор стану | Так |
| К-ть елементів живлення | 2 |
| Керування увімкненням/вимкненням | Так |
| Кількість каналів | 1 |
| КОД UNSPSC | 41112209 |
| Колір | Білий RAL 9010 |
| Мaтеріал | ABS+PC, non-flammable |
| Маркований виріб | Так |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Так |
| Монтаж | 3 провідна |
| Назва категорії | Digital RF Thermostat |
| Номінал активного навантаження вихідного реле [A] | 3 А |
| Номінал індукційного навантаження вихідного реле [A] | 1 А |
| Обмежувач температури [°C] [макс.] | 35 °C |
| Обмежувач температури [°C] [мін.] | 5 °C |
| Опис | RET2001RF + RX1-S, Battery powered RF digital room electronic thermostat and mains powered single channel RF receiver |
| Опис продукту | RET2001RF + RX1-S |
| Плавне регулювання | Так |
| Регулятор ввімк./вимк. Модуляції | Так |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт проектування | EN 60730-2-9 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 40 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 2.0 р |
| Тип акамулятора чи назва | Батарейка АА |
| Тип елементів живлення | 2 лужні батарейки AA |
| Тип подачі | Акумулятори для терморегулятора і живлення 230В для примайча сигналу |
| Тип продукту | RET2001 |
| Тип управління | Регулювання вмикання й вимикання модуляції |
| У межах WEEE | Так |
| Частота RF [МГц] | 433.92 Мгц |
| Ширина [мм] | 86.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.448 Кілограм |
| Bага нетто | 0.36 Кілограм |
| Об'єм | 1.013 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425239380 |
| Proposition 65 | No significant risk |