
RET2001B
087N6471
RET2001B, Battery powered digital room electronic thermostat
087N6471
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| 1 Вага первинної батареї, кг | 0.022 |
| 1 СУМАРНА вага первинної батареї, кг | 0.044 |
| China RoHS exemption clause | 8.3.17.3 |
| DG Indicator Profile | Contains Alkaline Battries |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | RET2001B Digi Stat Battery |
| Product line | 03 |
| Випробовування твердості втисненням кулі [°C] | 75 °C |
| Висота [мм] | 86 мм |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Yes with exemptions |
| Гарантія [Рік] | 5 |
| Глибина [мм] | 30 мм |
| Група продукції | Кімнатні терморегулятори, RET |
| Дисплей з підсвіткою | Так |
| Дозволи | CEUKCA |
| Задня панель | Custom Backplate |
| Застосування | Room heating |
| Захист від замерзання | Так |
| Заходи з боротьби із забрудненням | Ступінь 2 |
| Індикатор стану | Так |
| К-ть елементів живлення | 2 |
| Керування увімкненням/вимкненням | Так |
| Кількість каналів | 1 |
| КОД UNSPSC | 41112209 |
| Колір | Білий RAL 9010 |
| Мaтеріал | ABS+PC, non-flammable |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Маркований виріб | Так |
| Місце для батарейок | Так |
| Монтаж | 2 провідна |
| Назва виробу в досьє SCIP | Electronic programmable room thermostat |
| Назва категорії | Digital Thermostat |
| Номер досьє SCIP | 1076e053-04a2-4646-987d-f4036bc6aef1 |
| Номінал активного навантаження вихідного реле [A] | 3 А |
| Номінал індукційного навантаження вихідного реле [A] | 1 А |
| Обмежувач температури [°C] [макс.] | 35 °C |
| Обмежувач температури [°C] [мін.] | 5 °C |
| Опис | RET2001B, Battery powered digital room electronic thermostat |
| Опис продукту | RET2001B |
| Плавне регулювання | Так |
| Положення ЄС про виняток RoHS | 6(c)7(c)-I7(a) |
| Регулятор ввімк./вимк. Модуляції | Так |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт проектування | EN 60730-2-9 |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 40 °C |
| Термін служби батареї [роки] | 2.0 р |
| Тип акамулятора чи назва | Батарейка АА |
| Тип елементів живлення | 2 лужні батарейки AA |
| Тип подачі | Battery |
| Тип продукту | RET2001 |
| Тип управління | On/Off load compensation |
| У межах WEEE | Так |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.226 Кілограм |
| Bага нетто | 0.2 Кілограм |
| Об'єм | 0.656 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425239342 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |