
RET1001M-V2, 230В змін. Струму
087N6461
Temperature adjustable electronic room thermostat with frost protection and stand-by setting. LEDs to signal both power and heat demand. Easy to use.
087N6461
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.38.3.1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | RET1001M Dial Stat 230V, V2 |
| Product line | 03 |
| Висота [мм] | 86 мм |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так, з винятками |
| Відповідність RoHS в Китаї | Yes with exemptions |
| Гарантія [Рік] | 5 |
| Глибина [мм] | 30 мм |
| Група продукції | Кімнатні терморегулятори, RET |
| Дозволи | CEUKCA |
| Допуск | ±10% |
| Задня панель | Industry Standard Backplate |
| Застосування | Room heating |
| Захист від замерзання | Так |
| Заходи з боротьби із забрудненням | Ступінь 2 |
| Індикатор стану | Так |
| Кількість каналів | 1 |
| КОД UNSPSC | 41112209 |
| Колір | Білий RAL 9010 |
| Мaтеріал | ABS+PC, non-flammable |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Монтаж | 3 провідний монтаж |
| Назва виробу в досьє SCIP | Electronic programmable room thermostat |
| Назва категорії | Dial Thermostat |
| Номер досьє SCIP | 1076e053-04a2-4646-987d-f4036bc6aef1 |
| Номінал активного навантаження вихідного реле [A] | 3 А |
| Номінал індукційного навантаження вихідного реле [A] | 1 А |
| Обмежувач температури [°C] [макс.] | 35 °C |
| Обмежувач температури [°C] [мін.] | 5 °C |
| Опис | Temperature adjustable electronic room thermostat with frost protection and stand-by setting. LEDs to signal both power and heat demand. Easy to use. |
| Опис продукту | RET1001M-V2 |
| Положення ЄС про виняток RoHS | 7(a)7(c)-I6(c) |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт проектування | EN 60730-2-9 |
| Температура [°C] [макс.] | 35 °C |
| Температура [°C] [мін.] | 5 °C |
| Температура навколишнього середовища [°C] [макс.] | 40 °C |
| Тип подачі | 230В змін. Струму |
| Тип продукту | RET1001 |
| Тип управління | On/Off load compensation |
| У межах WEEE | Так |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
| Ширина [мм] | 86.00 мм |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 182 Грам |
| Bага нетто | 129.8 Грам |
| Об'єм | 0.656 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162419182 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |