
Реле тиску, KP2
060-206366
null: -0.2 - 3.5, Диференціал[бар]: 0.4 - 2.2, Функція контакту: SPDT, Функція скидання: Автоматичн., Тип підключення тиску: Гайка під пайку, Розмір підключення тиску: 1/4, Тиск Штекер/Штекер: ВНУТРІШН., Клас захисту корпусу IP: IP30, Макс. робочий тиск [бар]: 17
Цей продукт знято з виробництва
Цей продукт більше недоступний для придбання, але ви все ще можете переглянути інформацію про нього, включно з технічною документацією, кресленнями та іншими матеріалами.
Якщо ви шукаєте аналогічний продукт, перегляньте інші варіанти цього типу на відповідній сторінці. : KP
060-206366
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE категорія | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | Реле тиску KP 2 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Комплектуючі до перемикачів |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Властивості електричного підключення EN 60947 | Гнуч., наконечники: 0,5–1,5мм2Гнуч., без наконечників 0,7–2,5мм2Суцільний/скручений: 0,75–2,5мм2 |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Група рідини | 1 |
| Диференціал[бар] [Макс.] | 2.20 бар |
| Диференціал[бар] [Мін.] | 0.40 бар |
| Диференціал[фунт/дюйм²] [Макс.] | 32.00 фунт на дюйм² |
| Диференціал[фунт/дюйм²] [Мін.] | 6.00 фунт на дюйм² |
| Діапазон регулювання | 6 inHg - 51 psig |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Макс.] | 3.50 бар |
| Діапазон регулювання [бар] Ре [Мін.] | -0.20 бар |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Макс.] | 149 °F |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°F] [Мін.] | -13 °F |
| Довжина капіляр. трубки [дюйм] | 36 in |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 900 мм |
| Дозволи | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDPEDRINARMRSRoHS, Китайc UL us UL353, CS C22.2c UL us UL873, CS C22.2 |
| Електричне підключення | Поворотний роз'єм кабелю |
| Електричне підключення, штекер/штепсель | ВНУТРІШН. |
| Електричні характеристики EN 60947 | Ізоляція: 400ВСтупінь забруднення: 3Номінальна імпульсна напруга: 4кВShort circuit prot, fuse: 16A |
| Елемент вимірювання тиску | Сильфон |
| Затверджені UL холодагенти | R113R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Категорія | IV |
| Кількість на формат упаковки | 32 шт. |
| Клас захисту Nema (~) | 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клас захисту корпусу IP | IP30 |
| Класифікація UL | Yes |
| Макс. робочий тиск [бар] | 17.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 245 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 20.0 бар |
| Макс. тиск випробування [фунт/дюйм² надл.] | 290.0 фунт-сила на дюйм² |
| Місце для батарейок | Ні |
| Навк. Темп. Примітка | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Назва виробу в досьє SCIP | KP/KPI pressure switch |
| Назва дозвільного файлу UL | E31024MH27572 |
| Назва продукту | Реле тиску |
| Номер досьє SCIP | b1323c86-8856-44cc-b1c6-6849abe37ee4 |
| Номінал контакту | 120В змінного струму,16FLA, 96LRA, 3А Пілотний режим16А резистивн., однофазн.240 V AC, 8 FLA, 48 LRA240V dc,12W pilot duty(0.05 A)8А резистивн., однофазн. |
| Опис продукту | Реле тиску |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1) |
| Розмір електричного підключення | NPSM 1/2– 14 |
| Розмір підключення тиску | 1/4 |
| Сертифікація CE | Yes |
| Стандарт підключення тиску | DIN 8912 |
| Сумісність мастила | Застосування без масла |
| Тип підключення тиску | Гайка під пайку |
| Тип продукту | KP2 |
| Тиск Штекер/Штекер | ВНУТРІШН. |
| У межах WEEE | Так |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Автоматичн. |
| Холодильні агенти без оливи | R134aR513AR515B |
| Холодоагенти | R113R1233zd(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.454 Кілограм |
| Bага нетто | 0.409 Кілограм |
| Об'єм | 1.294 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428012294 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |