
Компактне реле тиску, HTB
061G1023
Функція контакту: SPDT, Функція скидання: Автоматичн., Тип підключення тиску: Пайка, ODM, Розмір підключення тиску: 2,4мм, Макс. робочий тиск [бар]: 33
061G1023
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Реле тиску HTB-3UC04 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Аксесуари продукту | Ні |
| Варіанти монтажу | 2 x M4 x 0.7 |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Група продукції | Перемикачі і термостати |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 70 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -20 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1000 мм |
| Дозволи | UL |
| Електричне підключення | Плоскі з'єднувачі |
| Затверджені UL холодагенти | R134aR404AR407AR407CR407FR410AR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Категорія діапазону тиску | Високий тиск |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Ключ технічної характеристики | HTB-3UC04 |
| Коментарі щодо електричного підключення | 3 клеми Faston250 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Макс. робочий тиск [бар] | 33.0 бар |
| Макс. робочий тиск [фунт/дюйм² надл.] | 478 фунт-сила на дюйм² |
| Макс. тиск випробування [бар] Ре | 40.0 бар |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Компактне реле тиску |
| Настройка тиску ВИМК [бар] | 25.0 бар |
| Настройка тиску ВІМК [бар] | 20.0 бар |
| Номінал контакту | AC125V/AC240VFLA 20 A |
| Позначення типу | HTB-3UC04 |
| Положення ЄС про виняток RoHS | Ні |
| Придатний до експлуатації | Ні |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Розмір підключення тиску | 2,4мм |
| Тип підключення тиску | Пайка, ODM |
| Тип продукту | HTB |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Функція контакту | SPDT |
| Функція скидання | Автоматичн. |
| Холодоагенти | R1234yfR1234ze(E)R134aR32R404AR407AR407CR407FR410AR448AR449AR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR507AR513A |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.107 Кілограм |
| Bага нетто | 0.102 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.295 Літр |
| EAN/UPC | 5702428257862 |